Bodrum/Muğla

İletişim

+90 532 293 70 72

Hızlı Hizmet almak için aşağıdaki formu doldurun.

  +90 532 293 70 72

  Biz Kimiz

  Biz Kimiz

  Motor Yat Servis olarak özellikle denizcilik, jenerator ve endustri sektörlerini kapsayan mekanik ve elektronik ekipmanların onarımını yapan bir firmayız. Elektronik sektöründe her türlü çözümü (bakım, onarım, restorasyon, güncelleme, sorun giderme, tasarım, değişiklikler vb.) Sunmak için uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

  Son yıllarda ekipmanların karmaşıklığı ve teknik bilgi edinmenin önündeki engeller nedeniyle, bakım ve onarım işleri tecrubeden cok bilgiye dayanmaktadır. Ürünlerin maliyeti düşünüldüğünde yanlış kişiler tarafından yapıcak yanlış müdaheleler geri donusu imkansız sorunlara yol açmaktadır.

  Uzmanlaştığımız sektörlerde, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize özel çözümler sunmak için bilgi ve becerimizi her gecen gun arttırmaktayız. Çoğu zaman yeni ekipmanın maliyeti çok yüksektir, bazen hasarlı bir ekipman kullanılamadığında , üretici sadece tam bir kurulum (yeni kablolama, kurulum, son nesil üniteler …) ile yatırım maliyeti yüksek çözümler sunar, diğer zamanlarda üretici artık çözüm sunmaz veya ürünün artık üretilmediğini söyler. Bu tür durumlarda biz size kendi çözümlerimizi sunarız. Konuyla ilgili ürünün onarımı yenilenmesi veya yerine kullanılacak başka ürünler öneririz.

  Konuşmayı Başlat
  Nasıl Yardımcı olabiliriz ?
  Merhaba
  Sizlere Nasıl yardımcı olabiliriz